• Kişiye özel Çinekop takımı

Kişiye özel Çinekop takımı

  • Gazi Fishing
  • cinekop-takim-01
  • Stokta var
  • 9.9 TL

- OR -

Lüfer ailesi ( çinekop, sarıkanat, lüfer ) başta olmak üzere avcı dip balıklarının avlarında kullanılan şamandıralı ( mantarlı ) yemli takımlarına yeni bir soluk getirmiş bulunuyoruz. Nev-i Şahsına münhasır Gazi Fishing mantarlı kendine has özel çelik telli çinekop takımları ' nı kullandıktan sonra başka bir arayışa girmenize gerek kalmayacak. Misina hatta kullanmış olduğunuz örgü iplerinin esneklik ve yumuşaklık bakımından hiç bir farkı olmayan özel çelik telli çinekop takımları standart iğne düğümleri yerine özel sargı üzeri epoksi ile güçlendirilerek üretilmektedir. Bu yöntemin ve bu yöntemde kullanılan malzemelerin kalitesi bir çok amatör balık avcısı tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Sizleri Gazi Fishing kişiye özel yemli çinekop takımları ile tanışmaya davet ediyoruz. Bu takımlar kişiye özel üretilmekte olup, dilediğiniz boyda iğne, beden misinası, iğne rengi  ve iğne markası seçimlerinde bulunabilirsiniz. Mevcut siparişlerin durumuna göre yemli çinekop takımları teslimat süresi 10 günü bulabilmektedir. Sipariş vermek için 0535 669 30 69 whatsapp hattımıza mesaj bırakaiblirsiniz. 


Gazi Fishing çelik telli yemli çinekop takımlarında kullanılan mantarlar ( şamandıra ) balsa ağacından özel olarak üretilmektedir. Hologram kaplamasının üzerinde ayrı bir kaplama mevcut olup şamandıranın çok ama çok uzun yıllar kullanılması hedeflenmiştir. Aynı zamanda hırsızlı çinekop takımlarının dip kısımlarında minik birer adet fırdöndü bulunmaktadır. Bu fırdöndüler sayesinde av sonrasında takımlarınızı rahat ve düzgün bir şekilde toplayıp çantanızda muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca yine Gazi Fishing tarafından geliştirilen şarjörlü çinekop takımlarına uygundur. Av öncesinde dilediğiniz kadar iğneye yem takarak, avın hızlı olduğu anlarda kolayca yem değişikliği yapabilirsiniz.  Şarjörlü takım hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu mutlaka izleyiniz.

Yemli çinekop takımlarımız kişiye özel hazırlanmaktadır, fiyatlar seçeceğiniz malzemenin fiyatına ve bu malzemeye yapılacak işçiliğe göre ( ekstra hırsız iğne, ekstra büyük mantar vb. ) değişiklik gösterebilmektedir. Hırsızlı yemli çinekop, lüfer takımlarımızda beden misinası olarak fluorocarbon misinalar kullanılmaktadır. Sipariş esnasında avlandığınız bölgenin derinliğine ve akıntı durumuna göre beden misinasının boyutunu da özel olarak belirtebilirsiniz. İstanbul Boğazı avcıları için genellikle 1.20m - 1.50m tercih edilmektedir. Takımlarımızda kullanılan mantar ( balsa ağacından özel olarak üretilir ) boyları standart olup, büyük yem kullanan avcılar için ekstra boyutlarda özel mantar şamandıralar üretilebilmektedir. 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: çinekop, çinekop takımı, çelik telli çinekop takımı, mantarlı çinekop takımı, lüfer takımı, hırsızlı olta takımı