• Kişiye özel LRF hirsiz ( asist ) iğnesi

Kişiye özel LRF hirsiz ( asist ) iğnesi

  • Gazi Fishing
  • lrf-asist-01
  • Stokta var
  • 2.9 TL

- OR -

Son yılların popüler balık avı disiplinlerinden bir tanesi LRF ( light rock fishing ) dir. Türkçe karşılığı olarak kaya diplerinde, kıyılarda hafif takımlar ile taş balıklarını avlamak diyebiliriz. Bu av disiplininde kullanılan suni yemler çok cezbedici olmak ile birlikte bazen dişli, özellikle isparoz ( ispari ) olmak üzere balıklar tarafından ufak ısırıklar ile güzelim yemlerimiz zarar görmekte ve keyif ile geçmesini beklediğimiz avlar sinir bozucu bir hale gelebilmektedir.  LRF asist ( hırsız ) iğneleri hem bu tarz balıkların sinir bozucu ısırıklarının önüne geçecek ve aynı zamanda takip sırasında bile bir çok balığın oltanıza takılmasına olanak sağlayacaktır.

Gazi Fishing tarafından piyasanın önde gelen kaliteli malzemelerine yakışacak işçilik uygulanarak hırsız iğneler tarafınıza kargolanmaktadır. LRF hırsız iğneleri kişiye özel hazırlanmakta olup, kullandığınız silikonların veya jiglerin boyutuna göre özel olarak sipariş verebilirsiniz. LRF asist iğnelerinde kullanılacak malzemeler tamamiyle size bırakılmış olup, bizler hedeflediğiniz balık avı doğrultusunda ekstra önermelerde bulunabiliriz. Kişiye özel yemli çinekop takımlarında olduğu gibi LRF hırsız iğnelerimizde yine kendimize özel sargı üzeri epoksi uygulamasını yapmaktayız. Böylelikle satın almış olduğunuz ürünleri av sonrası bakım yaparak uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Hangi disiplin ile balık avı yaparsanız yapın, hangi kalitede malzemeyi kullanırsanız kullanın doğanın bazı kuralları vardır ve biz balık avcıları için bu kuralların başında kullanılan malzemenin av sonrasında tuzlu sudan arındırılması gelmektedir. Malzemeniz, kullandığınız ekipman ne kadar kaliteli olursa olsun, uzun süreli tuzlu suya maruz kalması durumunda istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Av sonrasında yanınızda bulunduracağınız bir nemli bez ile kamışınızın halkalarını silmeniz, kullandığınız iğneleri tatlı sudan geçirmeniz malzemeleriniz ve ekonominiz adına size büyük kazanımlar sağlayacaktır.

Gazi fishing Nev'i şahsına münhasır LRF hırsız iğnelerinden sipariş vermek isterseniz 0535 669 30 69 whatsapp destek hattımızdan iletişim kurabilirsiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Lrf, Light rock fishing, Lrf hırsız iğne, lrf asist iğne